Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 6: Short: 5356m 12-stage Road Relay Championships) 1 April 2007
Fastest times on leg 6
Pos'n No. Name Team Time
1 637 Keith Gerrard Newham & Essex Beagles 'A' 16:15
2 608 Jonathan Blackledge Belgrave Harriers 'A' 16:19
3 633 Jack Tyler Medway & Maidstone AC 16:52
4 658 Stuart Maxwell Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:53
5 645 Matthew Grant Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 17:04
6 611 Spencer Newport Blackheath & Bromley Harriers 'A' 17:17
7 605 Neil Miller Bedford & County AC 'A' 17:27
8 624 Jonathan Deane Highgate Harriers 18:04
9 623 Vic Maughn Herne Hill Harriers 18:06
10 613 D Titheradge Brighton & Hove City AC 18:12
11 651 Gary Jones Thames Valley Harriers 18:15
12 644 Robin Tuddenham Serpentine RC 18:15
13 642 Mark Curson Reading AC 18:16
14 601 Steve Connor Aldershot Farnham & District AC 'A' 18:17
15 657 S Gardner Windsor Slough Eton & Hounslow  18:17
16 617 Tim Moonen Ealing Southall & Middlesex AC 18:19
17 650 Tom Samuel Thames Hare & Hounds  18:28
18 622 Paul Berrett Havering Mayesbrook 18:40
19 626 James McGaughey Kent AC 18:43
20 603 Adrian Mason Barnet & District AC 18:44
21 635 Danny Snipe Nene Valley Harriers 'A' 18:46
22 609 Jason Webb Belgrave Harriers 'B' 18:51
23 614 Luke Prest City of Norwich AC 18:58
24 630 Adrian Cox Marshall Milton Keynes AC 'A' 19:01
25 656 Robert Parfitt Wells City Harriers 19:06
26 619 Terry Fowler Garden City Runners 'A' 19:08
27 634 Paul Wyatt Met Police 19:21
28 629 Keith McLellan Luton AC  19:21
29 659 Andy Coleman Woodford Green & Essex Ladies 'B' 19:23
30 620 Sam Smith Garden City Runners 'B' 19:33
31 647 Malcolm Riddle Southampton Running Club 19:38
32 625 Steve Hirons Hillingdon AC 19:38
33 606 Gavin Reynolds Bedford & County AC 'B' 19:38
34 640 Asghar Ali Oxford City AC 19:49
35 616 Steve Williams Dulwich Runners 19:50
36 602 Tony Davies Aldershot Farnham & District AC 'B' 19:57
37 641 Paul Collicutt Phoenix AC 20:10
38 618 Graham Lee Enfield & Haringey AC 20:23
39 643 Will Throssell Royston Runners 20:24
40 636 Daniel Grant Nene Valley Harriers 'B' 20:34
41 653 Cain Bradley Tonbridge AC 20:37
42 638 J Nkrumah Newham & Essex Beagles 'B' 21:25
43 649 Darren Barwich Saint Edmund Pacers 22:09
44 654 Daniel Barber Vale of Aylesbury 26:03