Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 3: Long: 7826m 12-stage Road Relay Championships) 1 April 2007
Fastest times on leg 3
Pos'n No. Name Team Time
1 302 Darren Shinnie Aldershot Farnham & District AC 'B' 24:26
2 356 Ben Tickner Wells City Harriers 24:33
3 345 Neil Addison Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 24:42
4 301 Martin Mashford Aldershot Farnham & District AC 'A' 24:45
5 351 Chris Smith Thames Valley Harriers 24:50
6 337 Louis Jones Newham & Essex Beagles 'A' 24:54
7 326 James Connor Kent AC 25:01
8 341 Josh Guilmant Phoenix AC 25:10
9 324 Shane Snow Highgate Harriers 25:15
10 350 Andy Weir Thames Hare & Hounds  25:31
11 311 Peter Tucker Blackheath & Bromley Harriers 'A' 25:38
12 358 Ben Hope Woodford Green & Essex Ladies 'A' 25:48
13 305 Chris Riley Bedford & County AC 'A' 25:50
14 323 Ben Paviour Herne Hill Harriers 25:55
15 340 Dan Merckel Oxford City AC 25:56
16 314 Darryl Davis City of Norwich AC 25:58
17 333 Lee McMeekin Medway & Maidstone AC 26:24
18 353 Huw Evans Tonbridge AC 26:24
19 357 Steve Kimber Windsor Slough Eton & Hounslow  26:32
20 347 David Branfoot Southampton Running Club 26:35
21 319 Graham Robinson Garden City Runners 'A' 26:40
22 317 Tim O'Rourke Ealing Southall & Middlesex AC 26:42
23 329 Robert Palmer Luton AC  26:53
24 308 Peter Willis Belgrave Harriers 'A' 27:05
25 330 Thomas Comerford Marshall Milton Keynes AC 'A' 27:05
26 313 Jason Benniman Brighton & Hove City AC 27:23
27 342 Sam Musique Reading AC 27:27
28 335 Sean Beard Nene Valley Harriers 'A' 27:34
29 303 Andy Kelleher Barnet & District AC 27:41
30 344 Kevin Darcy Serpentine RC 27:44
31 316 Charles Lound Dulwich Runners 27:50
32 309 James Fairbourn Belgrave Harriers 'B' 27:54
33 349 Chris Cooke Saint Edmund Pacers 28:01
34 306 Tim Cook Bedford & County AC 'B' 28:04
35 325 Daniel Thompson Hillingdon AC 28:08
36 322 Ian Anthony Havering Mayesbrook 28:13
37 346 Eric Mayers Shaftesbury Barnet Harriers AC 'B' 28:37
38 318 John Leversedge Enfield & Haringey AC 29:12
39 334 Leigh Dooley Met Police 29:16
40 359 Richard Holland Woodford Green & Essex Ladies 'B' 29:21
41 320 Angus Crosby Garden City Runners 'B' 29:21
42 336 Steve Reid Nene Valley Harriers 'B' 29:54
43 343 Vince Long Royston Runners 29:57
44 312 Con Griffin Blackheath & Bromley Harriers 'B' 30:45
45 338 A Reid Newham & Essex Beagles 'B' 32:07
46 354 Clive Fallaize Vale of Aylesbury 35:31