Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 12: Short: 5356m 12-stage Road Relay Championships) 1 April 2007
Team Positions after leg 12
Pos'n No. Name Team Time
1 1253 Darrell Smith Tonbridge AC 16:34 4:13:43
2 1237 Samater Farah Newham & Essex Beagles 'A' 16:50 4:14:13
3 1214 Peter Tuttle City of Norwich AC 17:09 4:15:34
4 1245 Andrew Renfree Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 17:14 4:17:36
5 1208 Alex Bodin Belgrave Harriers 'A' 17:42 4:21:52
6 1233 Adrian Lowther Medway & Maidstone AC 17:57 4:22:03
7 1258 Andy Brown Woodford Green & Essex Ladies 'A' 18:05 4:22:30
8 1250 Larry Matthews Thames Hare & Hounds  18:06 4:22:43
9 1224 Chris Panayiotos Highgate Harriers 18:13 4:23:34
10 1217 John Blanchard Ealing Southall & Middlesex AC 18:16 4:25:44
11 1244 Simon Barrett Serpentine RC 18:20 4:28:39
12 1223 Keith Newton Herne Hill Harriers 18:25 4:30:00
13 1249 Simon Bourne Saint Edmund Pacers 18:29 4:30:46
14 1236 Bill Taylor Nene Valley Harriers 'B' 18:31 4:31:40
15 1242 Mike Proven Reading AC 18:35 4:32:10
16 1259 Andrew Mariani Woodford Green & Essex Ladies 'B' 18:42 4:32:52
17 1235 Ian Aunger Nene Valley Harriers 'A' 18:46 4:33:29
18 1219 Bruce Judge Garden City Runners 'A' 18:55 4:34:00
19 1211 Dave Griffin Blackheath & Bromley Harriers 'A' 19:11 4:39:15
20 1251 Lee Benjamin Thames Valley Harriers 19:14 4:39:57
21 1226 Andrew Vagi Kent AC 19:15 4:40:15
22 1225 Paul Wood Hillingdon AC 19:34 4:41:43
23 1241 Matt Sorokin Phoenix AC 19:37 4:42:21
24 1230 Ian Pheasey Marshall Milton Keynes AC 'A' 19:54 4:42:46
25 1240 Tim Osman Oxford City AC 20:00 4:43:04
26 1257 S Franks Windsor Slough Eton & Hounslow  20:08 4:43:36
27 1201 Richard Batchelor Aldershot Farnham & District AC 'A' 20:15 4:43:39
28 1222 Russ Middleton Havering Mayesbrook 20:23 4:46:01
29 1216 Steve Smythe Dulwich Runners 20:27 4:49:22
30 1205 James Elsworthy Bedford & County AC 'A' 20:40 4:49:35
31 1243 Chris Maxwell Royston Runners 20:40 4:49:46
32 1213 C Laing Brighton & Hove City AC 20:43 4:50:46
33 1234 Adam Reid Met Police 21:13 4:53:31
34 1206 Malcolm Cowley Bedford & County AC 'B' 21:34 4:56:38
35 1247 J Maskell Southampton Running Club 21:39 4:59:54
36 1203 Steve Allen Barnet & District AC 22:40 5:00:34
37 1256 Steve Masters Wells City Harriers 23:48 5:01:51
38 1229 Mark Ellingham Luton AC  24:16 5:14:33