Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 6: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) 26 March 2006
Fastest times on leg 6
Pos'n No. Name Team Time
1 607 Stephen Sharp Belgrave Harriers 'A' 16:28
2 663 Tom Snow Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:52
3 601 Laurence Cox Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:10
4 641 R Cole Newham & Essex Beagles 'A' 17:19
5 624 Mark Bryant Harrow AC 'A' 18:01
6 604 Chris Riley Bedford & County AC 'A' 18:05
7 656 Frank Dudbridge Thames Hare & Hounds  18:10
8 651 Eric Mayers Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 18:14
9 630 Richard Munn Kent AC 'A' 18:19
10 613 Bryan Brett Brighton & Hove City AC 18:20
11 608 Jason Webb Belgrave Harriers 'B' 18:20
12 628 Chris Evans Highgate Harriers 18:21
13 626 Tony Harran Herne Hill Harriers 18:42
14 650 Caspar Prestidge Serpentine RC 18:45
15 602 Ed Barnett Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:46
16 645 Trevor Dixon Oxford City AC 18:49
17 619 Ben Stock Ealing Southall & Middlesex AC 18:50
18 647 K Williams Reading AC 18:53
19 629 Richard Jenkin Hillingdon AC 19:08
20 664 Jon Long Woodford Green & Essex Ladies 'B' 19:09
21 661 Robbie Hawkins Wells City Harriers 19:16
22 614 John Booty Chelmsford AC 19:17
23 653 R McGovern Southampton Running Club 19:19
24 665 Adam Thorpe Woodford Green & Essex Ladies 'C'* 19:20
25 640 Arron Sheppard Nene Valley Harriers 19:21
26 634 Keith McLellan Luton AC  19:21
27 617 Clive Sentance Dulwich Runners 'A' 19:31
28 620 Lee Taylor Enfield & Haringey AC 19:33
29 605 Gavin Reynolds Bedford & County AC 'B' 19:40
30 636 Phillip Macey Marshall Milton Keynes AC 'A' 19:41
31 655 Andrew Clarke Saint Edmund Pacers 19:52
32 616 Dave Haydon City of Portsmouth  20:04
33 657 Lee Benjamin Thames Valley Harriers 'A' 20:04
34 635 Bob Fursey Medway & Maidstone AC 20:06
35 621 Laurence Pidcock Garden City Runners 'A' 20:21
36 615 Andrew Jones City of Norwich AC 20:29
37 660 Dave Shortridge Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 20:30
38 648 Ian Thomas Reigate Priory AC 20:39
39 637 Malcolm Down Marshall Milton Keynes AC 'B' 20:49
40 643 Dan Archer Norfolk Gazelles AC 20:49
41 646 Mike Best Poole Runners 20:59
42 627 Richard Melvern Herts Phoenix 21:10
43 649 Chris Coghlan Royston Runners 21:47
44 632 Alan Dickson London Heathside AC 'A' 21:47
45 631 Daren Haseldine Leighton Buzzard AC 21:50
46 609 Robert Norville Belgrave Harriers 'C'* 22:18
47 618 Sam Oyeyinka Dulwich Runners 'B' 22:32