Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 4: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) 26 March 2006
Fastest times on leg 4
Pos'n No. Name Team Time
1 441 S Hepples Newham & Essex Beagles 'A' 16:33
2 463 Stuart Maxwell Woodford Green & Essex Ladies 'A' 17:24
3 407 Peter Willis Belgrave Harriers 'A' 17:44
4 401 Martin Mashford Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:47
5 419 Hussain Jama Ealing Southall & Middlesex AC 17:50
6 426 Rob Karn Herne Hill Harriers 18:03
7 430 Christopher Lionnet Kent AC 'A' 18:06
8 424 Peter Norris Harrow AC 'A' 18:08
9 435 Tim Alexander Medway & Maidstone AC 18:18
10 402 Paul Bridgeman Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:24
11 413 David Boyce Brighton & Hove City AC 18:30
12 456 Larry Matthews Thames Hare & Hounds  18:31
13 464 Matt Davies Woodford Green & Essex Ladies 'B' 18:36
14 434 Peter Bridger Luton AC  18:37
15 408 Knut Hegvold Belgrave Harriers 'B' 18:42
16 461 Eddie Richards Wells City Harriers 18:43
17 428 Chris Bailey Highgate Harriers 18:48
18 404 Jim McMahon Bedford & County AC 'A' 18:49
19 423 Mark Tennyson Guildford & Godalming AC* 18:55
20 450 Miguel Branco Serpentine RC 18:57
21 440 Adam Birch Nene Valley Harriers 19:07
22 447 M O'Neill Reading AC 19:12
23 420 Rhys Fowler Enfield & Haringey AC 19:19
24 445 Mark Tankard Oxford City AC 19:21
25 415 Paul Goodall City of Norwich AC 19:28
26 457 Robert Smith Thames Valley Harriers 'A' 19:44
27 405 James Murray Bedford & County AC 'B' 19:49
28 453 E Parker Southampton Running Club 19:51
29 429 Jonathan Castro Hillingdon AC 19:52
30 409 Terry O'Neill Belgrave Harriers 'C'* 19:54
31 417 Colin Bailey Wood Dulwich Runners 'A' 19:58
32 416 Vince Stamp City of Portsmouth  20:15
33 451 Patrick Pearce Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 20:22
34 427 Richard Tarpey Herts Phoenix 20:27
35 449 Vince Long Royston Runners 20:27
36 431 Tom May Leighton Buzzard AC 20:32
37 443 Andy Manning Norfolk Gazelles AC 20:34
38 446 John Towner Poole Runners 20:36
39 414 Jeff Turner Chelmsford AC 20:50
40 436 Stephen Green Marshall Milton Keynes AC 'A' 21:13
41 448 Gavin Lawrence Reigate Priory AC 21:14
42 432 Simon Potten London Heathside AC 'A' 21:16
43 418 Joseph Brady Dulwich Runners 'B' 21:28
44 421 Steve Williams Garden City Runners 'A' 22:20
45 455 David Vaughan Saint Edmund Pacers 22:34
46 437 Bob Johnson Marshall Milton Keynes AC 'B' 23:22
47 465 Julian Thorpe Woodford Green & Essex Ladies 'C'* 23:25
48 460 Alan Cathcart Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 26:49