Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 3: Long: 7978m 12-stage Road Relay Championships) 26 March 2006
Fastest time on leg 3
Pos'n No. Name Team Time
1 330 Jermaine Mays Kent AC 'A' 23:57
2 304 Darren Deed Bedford & County AC 'A' 24:13
3 356 Phil Sly Thames Hare & Hounds  24:13
4 307 Simon Jones Belgrave Harriers 'A' 24:54
5 361 Andrew Baker Wells City Harriers 25:10
6 328 Henry Dodwell Highgate Harriers 25:19
7 301 Darren Shinnie Aldershot Farnham & District AC 'A' 25:29
8 343 Rob Joy Norfolk Gazelles AC 25:31
9 315 Wayne Lincoln City of Norwich AC 25:32
10 351 Gareth Price Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 25:39
11 363 Brian Baillie Woodford Green & Essex Ladies 'A' 25:39
12 332 Robert Cousins London Heathside AC 'A' 25:50
13 350 Simon Barrett Serpentine RC 25:55
14 357 Jukka Kero Thames Valley Harriers 'A' 25:58
15 326 Mike Boyle Herne Hill Harriers 26:25
16 347 S Rance Reading AC 26:32
17 334 Robert Palmer Luton AC  26:32
18 335 Lee McMeekin Medway & Maidstone AC 26:44
19 308 Tom Hadfield Belgrave Harriers 'B' 26:46
20 341 P Larkins Newham & Essex Beagles 'A' 26:53
21 317 Robert Watts Dulwich Runners 'A' 26:54
22 329 Tony Grant Hillingdon AC 26:54
23 314 James Williams Chelmsford AC 26:55
24 345 Steve Overton Oxford City AC 26:57
25 313 Jason Benniman Brighton & Hove City AC 27:01
26 327 Chris Saville Herts Phoenix 27:07
27 316 Paul Bleach City of Portsmouth  27:13
28 305 Tim Cook Bedford & County AC 'B' 27:28
29 364 Chris Brogan Woodford Green & Essex Ladies 'B' 27:28
30 324 Gary Blackman Harrow AC 'A' 27:34
31 353 G Bungay Southampton Running Club 28:00
32 318 Simon Loach Dulwich Runners 'B' 28:05
33 340 Chris Clarke Nene Valley Harriers 28:29
34 320 Alan Brown Enfield & Haringey AC 28:39
35 336 Philip Jones Marshall Milton Keynes AC 'A' 28:43
36 319 Rob Brown Ealing Southall & Middlesex AC 29:00
37 302 Mark Clews Aldershot Farnham & District AC 'B'* 29:05
38 355 Chris Cooke Saint Edmund Pacers 29:08
39 348 Andy Taylor Reigate Priory AC 29:19
40 321 Marcus Allen Garden City Runners 'A' 29:32
41 323 Peter Wootton Guildford & Godalming AC* 29:41
42 346 Martin Lewis Poole Runners 29:42
43 349 Graham Hill Royston Runners 30:17
44 331 Andrew Inchley Leighton Buzzard AC 30:21
45 309 Charles Smith Belgrave Harriers 'C'* 30:26
46 360 Declan Phelan Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 31:51
47 337 Richard Pownall Marshall Milton Keynes AC 'B' 31:54
48 365 Alastair Holford Woodford Green & Essex Ladies 'C'* 32:04
49 342 D Darnell Newham & Essex Beagles 'B'* 32:59