Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 1: Long: 7978m 12-stage Road Relay Championships) 26 March 2006
Team Positions after leg 1
Pos'n No. Name Team Time
1 128 Keith Cullen Highgate Harriers 23:32
2 151 Kojo Kyereme Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 24:18
3 148 Alister Moses Reigate Priory AC 24:39
4 150 Chris Blackburn Serpentine RC 24:42
5 135 Neil Renault Medway & Maidstone AC 24:46
6 126 Iain Lockett Herne Hill Harriers 24:47
7 161 Andrew Hennessy Wells City Harriers 24:53
8 101 Chris Bolt Aldershot Farnham & District AC 'A' 24:58
9 121 Kevin Skinner Garden City Runners 'A' 25:09
10 143 Willie Duncan Norfolk Gazelles AC 25:13
11 103 Richard Gamble* Barnet & District AC* 25:18
12 147 S Aldridge Reading AC 25:28
13 157 Chris Smith Thames Valley Harriers 'A' 25:37
14 141 T Bilham Newham & Essex Beagles 'A' 25:42
15 153 D Branfoot Southampton Running Club 25:44
16 108 Karl O'Connell Belgrave Harriers 'B' 25:47
17 130 Andrew Dunwoody Kent AC 'A' 25:51
18 104 Neil Miller Bedford & County AC 'A' 25:54
19 156 Julian Rendall Thames Hare & Hounds  25:59
20 107 Andrew Swearman Belgrave Harriers 'A' 26:08
21 115 Iain Bailey City of Norwich AC 26:19
22 124 Damien Nevins Harrow AC 'A' 26:22
23 145 Dan Merckel Oxford City AC 26:26
24 136 Christopher Hearn Marshall Milton Keynes AC 'A' 26:31
25 116 Chris Thomson City of Portsmouth  26:32
26 113 Andrew Donno Brighton & Hove City AC 26:42
27 146 Mike Grist Poole Runners 26:45
28 131 Rob Elmore Leighton Buzzard AC 26:55
29 117 Kofi Agyei Dulwich Runners 'A' 26:56
30 127 Bryn Reynolds Herts Phoenix 26:59
31 102 Richard Batchelor Aldershot Farnham & District AC 'B'* 27:04
32 132 Paul Lemmon London Heathside AC 'A' 27:07
33 129 Paul Cuddihy Hillingdon AC 27:07
34 123 Neil Covington Guildford & Godalming AC* 27:13
35 149 Ian Murray Royston Runners 27:13
36 114 Ken Hoye Chelmsford AC 27:14
37 105 Andrew Mawdsley Bedford & County AC 'B' 27:18
38 163 Harold Wyber Woodford Green & Essex Ladies 'A' 27:26
39 119 Peter Flewitt Ealing Southall & Middlesex AC 27:35
40 140 Kyle Tombleson Nene Valley Harriers 28:15
41 155 Kevin Vaughan Saint Edmund Pacers 28:39
42 142 M Wilkinson Newham & Essex Beagles 'B'* 29:17
43 160 Tim Mitchell-Smith Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 29:19
44 120 Tony Clare Enfield & Haringey AC 29:26
45 134 Andrew Johnson Luton AC  29:32
46 118 Mark Chapman Dulwich Runners 'B' 29:56
47 164 Paul Clarke Woodford Green & Essex Ladies 'B' 30:11
48 109 Matthew Taylor Belgrave Harriers 'C'* 30:30
49 165 Terry McCarthy Woodford Green & Essex Ladies 'C'* 30:38
50 137 Ian Russell Marshall Milton Keynes AC 'B' 31:27
51 122 John Fogarty* Garden City Runners 'B'* 42:52