Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 6: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) April 3, 2005
Fastest times on leg 6
Pos'n No. Name Team Time
1 608 T Ellacott Belgrave Harriers 'A' 17:27
2 604 D Shane Basildon AC 17:27
3 605 T Stanley Bedford & County AC 'A' 17:37
4 659 A Lynch Thames Hare & Hounds 'A' 17:38
5 601 M Leslie Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:53
6 643 J Corbett Newham & Essex Beagles 'A' 18:14
7 609 C Axe Belgrave Harriers 'B' 18:14
8 621 K Ndugu Enfield & Haringey AC* 18:14
9 656 C Edgington South London Harriers 18:17
10 669 N Baimbridge Woodstock Harriers 18:30
11 639 T Alexander Medway & Maidstone AC 18:37
12 602 K Donkin Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:38
13 644 R Ashton Newham & Essex Beagles 'B' * 18:41
14 649 M Gittins Reading AC 18:52
15 636 I Ibrahim London Heathside AC 'A' 18:56
16 667 M Griffith Woodford Green & Essex 'A' 18:57
17 642 M Balls Nene Valley Harriers 18:58
18 665 J Mellanby Wells City Harriers 18:59
19 628 J Atyeo Herne Hill Harriers 19:07
20 613 P Stacey Brighton & Hove City AC 19:15
21 666 P Couldridge Windsor Slough Eton & Hounslow  19:16
22 632 S Scott Kent AC 'A' 19:26
23 603 M Parker Barnet & District AC 19:27
24 653 D Lewis Shaftesbury Barnet Harriers 'A' 19:30
25 606 G Reynolds Bedford & County AC 'B' 19:34
26 631 R Green Hillingdon AC 19:37
27 618 D Holgate Colchester Harriers 19:44
28 616 D Goffe City of Portsmouth 'A' 19:52
29 620 T Langley Ealing Southall & Middlesex AC 19:52
30 614 M Gibbs Chelmsford AC 19:53
31 625 D Marsden Guildford & Godalming AC 19:54
32 615 S Levy City of Norwich AC 19:57
33 640 R Threlfall Milton Keynes AC 'A' 19:58
34 623 N Davis Garden City Runners 'A' 20:00
35 658 J Neal Swindon Harriers 20:05
36 629 S Scruton Highgate Harriers 'A' 20:14
37 611 D Griffin Blackheath & Bromley Harriers 'A' 20:18
38 652 M Branco Serpentine 20:21
39 626 P Harrison Harrow AC 20:29
40 651 G Jones Royston Runners 20:30
41 641 P Feist Milton Keynes AC 'B' 20:44
42 664 J Bly Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 20:44
43 661 K Friedrich Thames Valley Harriers 20:47
44 645 D Archer Norfolk Gazelles AC 21:04
45 660 D Pescod Thames Hare & Hounds 'B' 21:12
46 619 P Shackleton Dulwich Runners  21:18
47 627 A Darbyshire Headington Road Runners 21:25
48 638 P Jacob Luton AC  21:42
49 633 P Boxshall Kent AC 'B'* 21:47
50 610 Don Anderson Belgrave Harriers 'C'* 21:58
51 634 J Bradfield London Frontrunners 'A' 22:05
52 612 T Webb Blackheath & Bromley Harriers 'B'* 22:11
53 646 P Jeffrey Oxford City AC 22:22
54 647 A Haig Phoenix AC 'A' * 22:22
55 650 M Woodman Reigate Priory AC 22:54
56 657 C Cook Saint Edmund Pacers 24:01
57 624 No name Garden City Runners 'B'* 27:53