Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 4: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) April 3, 2005
Fastest times on leg 4
Pos'n No. Name Team Time
1 443 S Hepples Newham & Essex Beagles 'A' 16:16
2 467 M Shone Woodford Green & Essex 'A' 16:33
3 411 J Atkinson Blackheath & Bromley Harriers 'A' 17:15
4 401 M Mashford Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:25
5 404 J Tydeman Basildon AC 17:26
6 408 J Charles Belgrave Harriers 'A' 17:45
7 405 A Inskip Bedford & County AC 'A' 17:51
8 436 T O'Loughlin London Heathside AC 'A' 17:54
9 459 M Jones Thames Hare & Hounds 'A' 17:57
10 453 D Russell Shaftesbury Barnet Harriers 'A' 17:58
11 420 J Robertson Ealing Southall & Middlesex AC 18:05
12 418 L Gamble-Thompson Colchester Harriers 18:14
13 421 S Read Enfield & Haringey AC* 18:22
14 413 D Boyce Brighton & Hove City AC 18:27
15 442 C Clarke Nene Valley Harriers 18:28
16 427 C Hetherington Headington Road Runners 18:35
17 466 I Hobdell Windsor Slough Eton & Hounslow  18:39
18 439 A Jones Medway & Maidstone AC 18:39
19 456 M Lloyd South London Harriers 18:42
20 406 L Smyth Bedford & County AC 'B' 18:50
21 416 P Davoile City of Portsmouth 'A' 18:50
22 432 M Barlow Kent AC 'A' 18:52
23 409 B Barton Belgrave Harriers 'B' 18:58
24 441 R MacPherson Milton Keynes AC 'B' 19:02
25 444 L Crispin Newham & Essex Beagles 'B' * 19:03
26 410 T Elsey* Belgrave Harriers 'C'* 19:06
27 449 R Kinnersley Reading AC 19:07
28 423 M Allen Garden City Runners 'A' 19:14
29 465 A Thomas Wells City Harriers 19:15
30 426 A Wray Harrow AC 19:16
31 428 R Jacobs Herne Hill Harriers 19:19
32 431 R Jenkin Hillingdon AC 19:21
33 452 R Maciver Serpentine 19:27
34 403 D Michael Barnet & District AC 19:28
35 425 J Smalley Guildford & Godalming AC 19:28
36 429 A Davidson Highgate Harriers 'A' 19:33
37 402 L Harper Aldershot Farnham & District AC 'B' 19:36
38 460 R Pitt Thames Hare & Hounds 'B' 19:39
39 469 R Linnell Woodstock Harriers 19:48
40 407 C Toms Bedford & County AC 'C'* 19:48
41 414 O Fahey Chelmsford AC 19:51
42 445 A Manning Norfolk Gazelles AC 19:56
43 412 K Daniel Blackheath & Bromley Harriers 'B'* 20:20
44 447 M Micklethwaite Phoenix AC 'A' * 20:27
45 440 D Brumby Milton Keynes AC 'A' 20:30
46 457 C Cooke Saint Edmund Pacers 20:31
47 446 N Russel Oxford City AC 20:41
48 415 C Jones City of Norwich AC 20:53
49 458 P Stokes Swindon Harriers 20:56
50 419 P Daniels Dulwich Runners  20:59
51 451 M Hall Royston Runners 21:13
52 433 R Moye Kent AC 'B'* 21:23
53 450 G Lawrence Reigate Priory AC 21:45
54 461 S Norris Thames Valley Harriers 21:51
55 434 R Stack London Frontrunners 'A' 22:29
56 464 T Beackon Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 22:45
57 438 J Attwood Luton AC  23:19
58 424 M Skinner Garden City Runners 'B'* 30:42