Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 2: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) April 3, 2005
Fastest times on leg 2
Pos'n No. Name Team Time
1 208 C Moss Belgrave Harriers 'A' 16:30
2 267 E Malloch Woodford Green & Essex 'A' 16:34
3 220 L Bowron Ealing Southall & Middlesex AC 16:51
4 211 R Bentley Blackheath & Bromley Harriers 'A' 16:52
5 205 S Body Bedford & County AC 'A' 16:59
6 232 N Jipriil Kent AC 'A' 17:06
7 236 S Dixon London Heathside AC 'A' 17:15
8 256 P Canavan South London Harriers 17:22
9 214 D Fewell Chelmsford AC 17:36
10 239 B Royden Medway & Maidstone AC 17:47
11 225 P Mainwaring Guildford & Godalming AC 17:49
12 253 G Mobbs Shaftesbury Barnet Harriers 'A' 17:53
13 204 N Hepple Basildon AC 17:59
14 213 P Illott Brighton & Hove City AC 18:05
15 261 D Clark Thames Valley Harriers 18:08
16 209 P Freary Belgrave Harriers 'B' 18:16
17 266 S Stone Windsor Slough Eton & Hounslow  18:19
18 245 S Baldwin Norfolk Gazelles AC 18:20
19 243 J Mohamed Newham & Essex Beagles 'A' 18:21
20 242 I Aunger Nene Valley Harriers 18:23
21 259 A Howse Thames Hare & Hounds 'A' 18:24
22 227 A Chetwynd Headington Road Runners 18:37
23 201 J Smith Aldershot Farnham & District AC 'A' 18:38
24 265 R Parfitt Wells City Harriers 18:45
25 228 D Chappell Herne Hill Harriers 18:51
26 203 D Wilcock Barnet & District AC 18:51
27 223 B Judge Garden City Runners 'A' 18:51
28 249 K Williams Reading AC 18:54
29 240 C Hearn Milton Keynes AC 'A' 18:58
30 210 J Vandertoorn* Belgrave Harriers 'C'* 19:00
31 216 A Budd City of Portsmouth 'A' 19:03
32 258 B Scarlett Swindon Harriers 19:04
33 231 M Bateman Hillingdon AC 19:05
34 252 S Hilton Serpentine 19:08
35 218 S Ketteridge Colchester Harriers 19:08
36 269 R Bradley Woodstock Harriers 19:14
37 206 A Blair Bedford & County AC 'B' 19:14
38 202 K McCulloch Aldershot Farnham & District AC 'B' 19:22
39 226 P Norris Harrow AC 19:33
40 246 D Swords Oxford City AC 19:37
41 244 L Dale Newham & Essex Beagles 'B' * 19:40
42 219 J Godkin Dulwich Runners  19:41
43 250 K Archer Reigate Priory AC 19:49
44 215 D Hurren City of Norwich AC 19:55
45 233 L Hine Kent AC 'B'* 20:07
46 229 P Davis Highgate Harriers 'A' 20:09
47 251 V Long Royston Runners 20:15
48 230 J Deane Highgate Harriers 'B' 20:19
49 238 P Benedickter Luton AC  20:21
50 234 J Dick London Frontrunners 'A' 20:36
51 247 M Davidson Phoenix AC 'A' * 20:44
52 207 R Lands Bedford & County AC 'C'* 21:24
53 260 P Giles Thames Hare & Hounds 'B' 21:32
54 221 P Northrop Enfield & Haringey AC* 21:32
55 264 G Bagnall Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 22:10
56 241 D Singh Milton Keynes AC 'B' 22:13
57 235 T Munn London Frontrunners 'B'* 22:19
58 257 I Milligan Saint Edmund Pacers 23:05
59 237 T Marlow London Heathside AC 'B'* 23:45
60 212 Rob Hall Blackheath & Bromley Harriers 'B'* 24:54
61 224 J Fogarty Garden City Runners 'B'* 26:48