Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 12: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) April 3, 2005
Team Positions after leg 12
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss improved
1 1208 K Hegvold Belgrave Harriers 'A' 17:42 4:13:09 0 0
2 1243 P Larkins Newham & Essex Beagles 'A' 18:27 4:15:45 0 2
3 1205 C Riley Bedford & County AC 'A' 17:56 4:16:04 0 -0.5
4 1259 N Gould Thames Hare & Hounds 'A' 18:23 4:20:44 0 2
5 1201 R Vint Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:22 4:24:58 1 -1.5
6 1239 D Harmer Medway & Maidstone AC 18:03 4:28:27 1 0
7 1204 A Penwalski Basildon AC 21:23 4:29:11 -2
8 1253 E Mayers Shaftesbury Barnet Harriers 'A' 19:02 4:30:28 0
9 1211 C Osborn Blackheath & Bromley Harriers 'A' 18:31 4:33:15 1 -0.5
10 1215 G Dunham City of Norwich AC 19:38 4:33:52 -1 4
11 1229 M Sweeney Highgate Harriers 'A' 19:47 4:35:25 0 -1
12 1242 M Wilson Nene Valley Harriers 19:22 4:35:45 1 10
13 1232 S Griffiths Kent AC 'A' 19:53 4:36:53 2 1
14 1252 C Blackburn Serpentine 17:08 4:36:58 4
15 1267 G Wootton Woodford Green & Essex 'A' 20:26 4:37:02 -1
16 1265 P Darton Wells City Harriers 20:50 4:37:04 -4 7.5
17 1220 H Jama Ealing Southall & Middlesex AC 17:59 4:37:57 2 13
18 1213 B Brett Brighton & Hove City AC 18:37 4:38:48 3
19 1236 E Bayne London Heathside AC 'A' 19:30 4:38:57 -3 4.5
20 1226 J Bignall Harrow AC 19:11 4:39:14 0 4
21 1209 F Bernard-Gaudin Belgrave Harriers 'B' 18:57 4:39:34 3 1
22 1228 D Fagan Herne Hill Harriers 19:17 4:39:47 1 -14.5
23 1218 D Wright Colchester Harriers 20:11 4:39:55 -6 -9
24 1249 P Gittings Reading AC 20:10 4:40:29 -2 -2.5
25 1269 C Thompson Woodstock Harriers 19:42 4:42:22 0 -1.5
26 1216 J Brimecome City of Portsmouth 'A' 19:07 4:42:39 0
27 1203 J Taylor Barnet & District AC 19:29 4:44:57 1 -4
28 1258 D Ross Swindon Harriers 21:06 4:46:03 -1 -13
29 1227 L Hurman Headington Road Runners 20:18 4:46:07 0
30 1231 S Dokic Hillingdon AC 20:44 4:46:54 0 -3.5
31 1240 M Baker Milton Keynes AC 'A' 20:29 4:48:08 0 -14.5
32 1246 J Exley Oxford City AC 19:45 4:49:33 1 6.5
33 1202 S Bone Aldershot Farnham & District AC 'B' 20:55 4:50:14 -1 -10.5
34 1214 P Tullett Chelmsford AC 20:10 4:51:37 0
35 1266 A Gardiner Windsor Slough Eton & Hounslow  18:16 4:53:36 1 -24
36 1256 B Attwell South London Harriers 19:41 4:57:52 3
37 1221 A Baci* Enfield & Haringey AC* 19:23 4:57:59 3
38 1260 A Irvine Thames Hare & Hounds 'B' 22:10 4:58:39 -1
39 1206 S Philips Bedford & County AC 'B' 19:28 4:59:46 5 -15
40 1261 K Edmonds Thames Valley Harriers 26:08 4:59:58 -5
41 1219 M Morley Dulwich Runners  22:36 5:00:10 -3
42 1223 M Green Garden City Runners 'A' 21:59 5:01:36 0
43 1238 D Pocock Luton AC  22:15 5:01:39 -2
44 1245 I Colman Norfolk Gazelles AC 22:45 5:02:34 -1 -11.5
45 1251 A Leach Royston Runners 20:06 5:02:41 0
46 1234 C Cottell London Frontrunners 'A' 20:59 5:04:27 0
47 1250 E Craft Reigate Priory AC 20:29 5:05:47 0 -5
48 1257 J Bellamy Saint Edmund Pacers 23:06 5:14:02 0
49 1241 M Down Milton Keynes AC 'B' 20:26 5:14:48 1 -7
50 1264 J Cullom Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 24:30 5:17:54 -1