Nike MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 12: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) April 3, 2005
Team Positions after leg 12
Pos'n No. Name Team Time
1 1201 R Vint Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:22
2 1252 C Blackburn Serpentine 17:08
3 1208 K Hegvold Belgrave Harriers 'A' 17:42
4 1205 C Riley Bedford & County AC 'A' 17:56
5 1220 H Jama Ealing Southall & Middlesex AC 17:59
6 1239 D Harmer Medway & Maidstone AC 18:03
7 1266 A Gardiner Windsor Slough Eton & Hounslow  18:16
8 1259 N Gould Thames Hare & Hounds 'A' 18:23
9 1243 P Larkins Newham & Essex Beagles 'A' 18:27
10 1211 C Osborn Blackheath & Bromley Harriers 'A' 18:31
11 1213 B Brett Brighton & Hove City AC 18:37
12 1209 F Bernard-Gaudin Belgrave Harriers 'B' 18:57
13 1253 E Mayers Shaftesbury Barnet Harriers 'A' 19:02
14 1216 J Brimecome City of Portsmouth 'A' 19:07
15 1226 J Bignall Harrow AC 19:11
16 1228 D Fagan Herne Hill Harriers 19:17
17 1242 M Wilson Nene Valley Harriers 19:22
18 1221 A Baci* Enfield & Haringey AC* 19:23
19 1206 S Philips Bedford & County AC 'B' 19:28
20 1203 J Taylor Barnet & District AC 19:29
21 1236 E Bayne London Heathside AC 'A' 19:30
22 1215 G Dunham City of Norwich AC 19:38
23 1256 B Attwell South London Harriers 19:41
24 1269 C Thompson Woodstock Harriers 19:42
25 1246 J Exley Oxford City AC 19:45
26 1229 M Sweeney Highgate Harriers 'A' 19:47
27 1232 S Griffiths Kent AC 'A' 19:53
28 1251 A Leach Royston Runners 20:06
29 1249 P Gittings Reading AC 20:10
30 1214 P Tullett Chelmsford AC 20:10
31 1218 D Wright Colchester Harriers 20:11
32 1227 L Hurman Headington Road Runners 20:18
33 1267 G Wootton Woodford Green & Essex 'A' 20:26
34 1241 M Down Milton Keynes AC 'B' 20:26
35 1240 M Baker Milton Keynes AC 'A' 20:29
36 1250 E Craft Reigate Priory AC 20:29
37 1231 S Dokic Hillingdon AC 20:44
38 1265 P Darton Wells City Harriers 20:50
39 1202 S Bone Aldershot Farnham & District AC 'B' 20:55
40 1234 C Cottell London Frontrunners 'A' 20:59
41 1258 D Ross Swindon Harriers 21:06
42 1204 A Penwalski Basildon AC 21:23
43 1223 M Green Garden City Runners 'A' 21:59
44 1260 A Irvine Thames Hare & Hounds 'B' 22:10
45 1238 D Pocock Luton AC  22:15
46 1219 M Morley Dulwich Runners  22:36
47 1245 I Colman Norfolk Gazelles AC 22:45
48 1257 J Bellamy Saint Edmund Pacers 23:06
49 1264 J Cullom Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 24:30
50 1261 K Edmonds Thames Valley Harriers 26:08