Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 3: Long: 7978m 12-stage Road Relay Championships April 4, 2004
Fastest time on leg 3
Pos'n No. Name Team Time
1 330 K Cullen Highgate Harriers 'A' 23:24
2 313 M Skinner Blackheath & Bromley Harriers 'A' 24:10
3 301 N Anderson Aldershot, Farnham & District AC 'A' 24:34
4 356 J McFarlane Thames Hare & Hounds 'A' 24:34
5 364 S Overall Windsor, Slough, Eton & Hounslow 'A' 24:45
6 362 A Hennessy Wells City Harriers 24:56
7 339 G Williams Medway & Maidstone AC 24:59
8 305 D Dalmedo Bedford & County AC 'A' 25:11
9 334 A Dunwoody Kent AC 25:11
10 352 W Malloch Shaftesbury Barnet Harriers 'A' 25:14
11 347 T Naylor Phoenix AC 'A' 25:16
12 309 C Herrington Belgrave Harriers 'A' 25:19
13 338 R Palmer Luton AC 25:19
14 306 T Burke Bedford & County AC 'B' 25:29
15 354 M Twomey Southampton Running Club 25:43
16 349 T Bracegirdle Reading AC 25:45
17 332 P Cuddihy Hillingdon AC 25:47
18 350 A Moses Reigate Priory AC 25:53
19 343 N Thatcher Newham & Essex Beagles 'A' 25:57
20 329 K Newton Herne Hill Harriers 26:00
21 304 R Gamble Barnet & District AC 26:11
22 319 Dom King Colchester Harriers 'A' 26:12
23 322 J Robertson Ealing, Southall & Middlesex AC 26:26
24 358 J Sumpter *Thames Valley Harriers 26:39
25 340 D Oesch Milton Keynes AC 'A' 26:41
26 302 R Batchelor Aldershot, Farnham & District AC 'B' 26:45
27 342 I Aunger Nene Valley Harriers 26:56
28 355 S Paddock Swindon Harriers 27:00
29 315 R Shannon Brighton & Hove City AC 'A' 27:00
30 327 C Finill Harrow AC 27:06
31 310 J Galley Belgrave Harriers 'B' 27:08
32 318 I Bailey City of Norwich AC 27:14
33 345 P Sandford Norfolk Gazelles 27:15
34 367 D Croft Woodstock Harriers 27:19
35 317 C Waugh Chelmsford AC 27:32
36 336 N Mitchell London Heathside AC 'A' 27:32
37 328 C Dettmar Headington Road Runners 27:38
38 359 G Garner Thurrock AC 28:06
39 351 S Brown Royston Runners 28:13
40 346 R Treadwell Oxford City AC 28:23
41 357 E Catmur Thames Hare & Hounds 'B' 28:29
42 311 S Zealey *Belgrave Harriers 'C' 28:41
43 325 C Campbell Fairlands Valley Spartans 28:45
44 335 A Inchley Leighton Buzzard AC 28:50
45 341 M Kelly Milton Keynes AC 'B' 29:14
46 361 J Waters Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 29:15
47 365 G Lloyd Windsor, Slough, Eton & Hounslow 'B' 30:03
48 307 R Payne Bedford & County AC 'C' 30:35
49 303 N Jones Ampthill & Flitwick Flyers 31:28
50 308 A Moore Bedford Harriers 32:09
51 344 C Hellmers *Newham & Essex Beagles 'B' 32:42
52 331 K Linehan Highgate Harriers 'B' 33:17