Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 2: Short: 5506m  12-stage Road Relay Championships April 4, 2004
Fastest times on leg 2
Pos'n No. Name Team Time
1 222 L Bowron Ealing, Southall & Middlesex AC 17:01
2 205 L Cadman Bedford & County AC 'A' 17:01
3 239 S Clarke Medway & Maidstone AC 17:13
4 209 R Alsop Belgrave Harriers 'A' 17:16
5 236 S Dixon London Heathside AC 'A' 17:22
6 252 A Williams Shaftesbury Barnet Harriers 'A' 17:32
7 213 R Bentley Blackheath & Bromley Harriers 'A' 17:34
8 201 G Smith Aldershot, Farnham & District AC 'A' 17:39
9 240 A Bowden Milton Keynes AC 'A' 17:42
10 227 M Nicholls Harrow AC 17:55
11 218 J Quint City of Norwich AC 17:56
12 230 D Hall Highgate Harriers 'A' 18:02
13 206 A Cross Bedford & County AC 'B' 18:04
14 202 K McCulloch Aldershot, Farnham & District AC 'B' 18:05
15 234 J Headley Kent AC 18:06
16 255 M Harris Swindon Harriers 18:09
17 264 P Willis Windsor, Slough, Eton & Hounslow 'A' 18:09
18 229 S Coombes Herne Hill Harriers 18:11
19 217 J Williams Chelmsford AC 18:13
20 256 A Howse Thames Hare & Hounds 'A' 18:19
21 243 P Larkins Newham & Essex Beagles 'A' 18:20
22 210 M Humphrey Belgrave Harriers 'B' 18:20
23 231 C Evans Highgate Harriers 'B' 18:31
24 211 R Partridge *Belgrave Harriers 'C' 18:31
25 242 K Tomlinson Nene Valley Harriers 18:38
26 244 L Crispin *Newham & Essex Beagles 'B' 18:44
27 204 F Robinson Barnet & District AC 18:48
28 249 M Curson Reading AC 18:52
29 254 J Maskell Southampton Running Club 18:57
30 219 R Gaine Colchester Harriers 'A' 18:57
31 258 P Wetton *Thames Valley Harriers 19:04
32 215 I Burdeau Brighton & Hove City AC 'A' 19:14
33 245 R Bratty Norfolk Gazelles 19:26
34 238 A Daglish Luton AC 19:26
35 267 D Sheppard Woodstock Harriers 19:31
36 232 J Shipley Hillingdon AC 19:33
37 259 P Jones Thurrock AC 19:52
38 237 J Odlin *London Heathside AC 'B' 20:02
39 246 N Russell Oxford City AC 20:03
40 247 M Davidson Phoenix AC 'A' 20:15
41 261 D Shortridge Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 20:17
42 207 S Wilson Bedford & County AC 'C' 20:20
43 262 N Thomas Wells City Harriers 20:26
44 265 P Kennedy Windsor, Slough, Eton & Hounslow 'B' 20:26
45 235 D Warburton Leighton Buzzard AC 20:29
46 241 B Johnson Milton Keynes AC 'B' 20:38
47 257 J Bogue Thames Hare & Hounds 'B' 20:40
48 225 G Blackburn Fairlands Valley Spartans 20:46
49 203 T Cole Ampthill & Flitwick Flyers 21:02
50 251 G Hill Royston Runners 21:17
51 208 T Barnes Bedford Harriers 21:34
52 250 T Dew Reigate Priory AC 22:02
53 228 M Whitworth Headington Road Runners 24:14