Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 1: Long: 7978m 12-stage Road Relay Championships April 4, 2004
Team Positions after leg 1
Pos'n No. Name Team Time
1 143 D Mitchinson Newham & Essex Beagles 'A' 23:48
2 105 M Janes Bedford & County AC 'A' 24:05
3 139 M Coleman Medway & Maidstone AC 24:09
4 109 T Bayley Belgrave Harriers 'A' 24:12
5 138 P Farmer Luton AC 24:54
6 155 C Sykes Swindon Harriers 24:57
7 113 B Stephenson Blackheath & Bromley Harriers 'A' 25:01
8 101 A Vernon Aldershot, Farnham & District AC 'A' 25:02
9 164 P Wicks Windsor, Slough, Eton & Hounslow 'A' 25:04
10 112 *Najibe Hliovat *Belgrave Harriers 'D' 25:11
11 156 S Wurr Thames Hare & Hounds 'A' 25:13
12 152 K Kyereme Shaftesbury Barnet Harriers 'A' 25:18
13 129 I Lockett Herne Hill Harriers 25:20
14 130 N Martyn Highgate Harriers 'A' 25:24
15 149 S Aldridge Reading AC 25:35
16 154 I Robertson Southampton Running Club 25:42
17 158 M Da Silva *Thames Valley Harriers 25:44
18 145 D Fowlie Norfolk Gazelles 25:49
19 132 T Grant Hillingdon AC 25:54
20 146 M Beerling Oxford City AC 25:56
21 147 D Carter Phoenix AC 'A' 26:02
22 123 *N Babic *Enfield & Haringey AC 26:10
23 102 M Boucher Aldershot, Farnham & District AC 'B' 26:12
24 128 G Harris Headington Road Runners 26:13
25 134 J Connor Kent AC 26:13
26 136 P Lemmon London Heathside AC 'A' 26:15
27 106 T Cook Bedford & County AC 'B' 26:17
28 118 B Whitworth City of Norwich AC 26:20
29 119 P Spowage Colchester Harriers 'A' 26:22
30 142 J Pike Nene Valley Harriers 26:28
31 115 M Bristow Brighton & Hove City AC 'A' 26:30
32 126 *M Tennyson *Guildford & Godalming AC 26:31
33 159 C Hardy Thurrock AC 26:33
34 150 D Baker Reigate Priory AC 26:42
35 157 M Lynas Thames Hare & Hounds 'B' 26:45
36 135 T May Leighton Buzzard AC 26:49
37 117 L Pickering Chelmsford AC 26:49
38 110 L Greatorex Belgrave Harriers 'B' 26:50
39 122 P Flewitt Ealing, Southall & Middlesex AC 27:08
40 127 A Wray Harrow AC 27:12
41 140 I Pheasey Milton Keynes AC 'A' 27:13
42 167 B Vaughan Woodstock Harriers 27:16
43 161 J Cullom Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 27:23
44 104 A Mason Barnet & District AC 27:38
45 108 K Willett Bedford Harriers 27:41
46 125 S Wells Fairlands Valley Spartans 27:48
47 162 A Thomas Wells City Harriers 28:17
48 111 *John Charles *Belgrave Harriers 'C' 28:30
49 151 R Turner Royston Runners 28:37
50 103 A Wadsworth Ampthill & Flitwick Flyers 28:40
51 107 A Swiecicki Bedford & County AC 'C' 28:48
52 153 #N/A Shaftesbury Barnet Harriers 'B' 28:50
53 141 I Russell Milton Keynes AC 'B' 29:06
54 120 *D Wright *Colchester Harriers 'B' 29:35
55 137 T Strudwick *London Heathside AC 'B' 30:13
56 165 P Ashby Windsor, Slough, Eton & Hounslow 'B' 31:20
57 131 N Stockman Highgate Harriers 'B' 31:22
58 144 A Zerny *Newham & Essex Beagles 'B' 34:17