Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 10: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships April 4, 2004
Team Positions after leg 10
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 1009 S Marwood Belgrave Harriers 'A' 17:17 3:28:49 0
2 1005 J McMahon Bedford & County AC 'A' 17:53 3:30:27 0
3 1001 S Dixon Aldershot, Farnham & District AC 'A' 17:23 3:31:34 0
4 1056 A Kennis Thames Hare & Hounds 'A' 18:00 3:36:12 0
5 1052 R Williams Shaftesbury Barnet Harriers 'A' 17:02 3:37:58 1
6 1043 J Mohamed Newham & Essex Beagles 'A' 18:33 3:38:29 -1
7 1064 P Couldridge Windsor, Slough, Eton & Hounslow 'A' 18:50 3:40:41 1
8 1039 T Alexander Medway & Maidstone AC 20:21 3:41:18 -1
9 1030 J Rogers Highgate Harriers 'A' 19:07 3:41:25 0
10 1029 T Harran Herne Hill Harriers 19:10 3:43:06 0
11 1013 T Webb Blackheath & Bromley Harriers 'A' 19:17 3:44:35 0
12 1006 G Reynolds Bedford & County AC 'B' 19:28 3:46:36 1
13 1055 J Scragg Swindon Harriers 18:10 3:46:58 4
14 1019 G McDowell Colchester Harriers 'A' 20:12 3:47:15 -2
15 1036 K Desborough London Heathside AC 'A' 19:16 3:47:29 -1
16 1034 M Mwaka Kent AC 19:42 3:48:07 -1
17 1018 B Gibson City of Norwich AC 19:30 3:48:08 -1
18 1049 P Gittings Reading AC 19:06 3:48:18 0
19 1002 L Harper Aldershot, Farnham & District AC 'B' 18:37 3:49:53 1
20 1038 C Stebbings Luton AC 21:18 3:51:18 -1
21 1062 A Deamer Wells City Harriers 19:41 3:54:01 1
22 1054 P Carter Southampton Running Club 21:49 3:54:16 -1
23 1010 C Smith Belgrave Harriers 'B' 19:41 3:54:22 1
24 1040 J Crouch Milton Keynes AC 'A' 19:57 3:54:23 -1
25 1022 R Sutton Ealing, Southall & Middlesex AC 19:47 3:55:10 1
26 1047 R Lacey Phoenix AC 'A' 20:10 3:55:19 -1
27 1015 M Halls Brighton & Hove City AC 'A' 20:10 3:55:49 1
28 1067 R Linnell Woodstock Harriers 19:49 3:55:55 2
29 1027 R Bloom Harrow AC 21:36 3:57:35 0
30 1004 J March Barnet & District AC 22:09 3:57:36 -3
31 1042 J Smith Nene Valley Harriers 20:26 3:57:43 0
32 1032 K Waterman Hillingdon AC 20:41 3:58:36 0
33 1059 E van der Schaus Thurrock AC 21:02 4:01:48 0
34 1045 K Parfitt Norfolk Gazelles 21:05 4:02:01 0
35 1057 A Johns Thames Hare & Hounds 'B' 22:23 4:04:18 1
36 1017 P Tullet Chelmsford AC 24:01 4:05:02 -1
37 1046 D Parsons Oxford City AC 20:47 4:05:14 0
38 1050 G Lawrence Reigate Priory AC 22:18 4:08:02 0
39 1007 P Dancer Bedford & County AC 'C' 21:56 4:13:40 0
40 1035 R Elmore Leighton Buzzard AC 21:00 4:14:00 1
41 1041 A Harrison Milton Keynes AC 'B' 20:24 4:14:13 1
42 1051 G Miller Royston Runners 22:42 4:14:28 -2
43 1061 A Lashmar Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 25:52 4:20:57 0
44 1025 L Reynolds Fairlands Valley Spartans 22:16 4:21:20 0
45 1008 S Gaunt Bedford Harriers 22:11 4:25:31 1
46 1003 S Hawkins Ampthill & Flitwick Flyers 22:47 4:26:16 1