Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 9: Long: 7978m 12-stage Road Relay Championships April 6, 2003
Fastest times on leg 9
Pos'n No. Name Team Time
1 911 M Dent Belgrave Harriers 'A' 23:49
2 945 O Laws Newham & Essex Beagles 'A' 24:28
3 914 M Skinner Blackheath & Bromley Harriers 'A' 24:38
4 958 A Weir Thames Hare & Hounds 'A' 25:05
5 907 S Holley Bedford & County AC 'A' 25:14
6 953 T Jackson Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 25:51
7 960 M Da Silva Thames Valley Harriers 25:51
8 957 A Hawkins Swindon Harriers 25:52
9 930 I Lockett Herne Hill Harriers 26:03
10 901 R Batchelor Aldershot Farnham & District AC 'A' 26:04
11 918 L Hubbard City of Norwich AC 26:15
12 917 L Pickering Chelmsford AC 26:22
13 931 A Davidson Highgate Harriers 26:27
14 942 I Van Lokven Milton Keynes AC 'A' 26:32
15 905 D Treadaway Barnet & District AC 26:40
16 949 G Judd Phoenix AC 'A' 26:41
17 970 T Hunn Woodstock Harriers 26:41
18 967 T Hyde Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 26:50
19 919 M Gamble Thompson Colchester Harriers 26:54
20 944 L Hemmings Nene Valley Harriers 27:00
21 940 L McMeekin Medway & Maidstone AC 27:01
22 951 T Laver Reading AC 27:04
23 933 P Clinch Ilford AC 27:09
24 935 G Stratford Leighton Buzzard AC 27:16
25 912 L Catley Belgrave Harriers 'B' 27:21
26 947 A Moore Norfolk Gazelles AC 27:27
27 902 D Kennedy Aldershot Farnham & District AC 'B' 27:39
28 929 J Pears Headington Road Runners 27:43
29 964 J Waters Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 27:49
30 965 D Wythe Wells City Harriers 'A' 27:58
31 934 P Lazo Kent AC 28:02
32 932 J O'Donnell Hillingdon AC 28:03
33 920 K Agyei Dulwich Runners 'A' 28:10
34 926 L Hunt Harrow AC 'A' 28:13
35 936 E Bayne London Heathside AC 'A' 28:15
36 963 C Steptoe Vale of Aylesbury AC 28:21
37 961 C Applegate Thurrock AC 'A' 28:26
38 955 F Upcott South London Harriers 28:35
39 910 M Crosby Bedford Harriers 29:08
40 903 A Wadsworth Ampthill & Flitwick Flyers 29:12
41 952 H Mistry Reigate Priory AC 29:22
42 922 R Howells Ealing Southall & Middlesex AC 29:41
43 923 M Fone Enfield & Haringey AC 30:00
44 943 P Feist Milton Keynes AC 'B' 30:08
45 908 P Gooding Bedford & County AC 'B' 30:27
46 969 V Wilson Woodford Green & Essex Ladies 30:39
47 959 P Whitlock Thames Hare & Hounds 'B' 31:23
48 904 P Newman Arena 80 AC 31:28
49 948 D Wheeler Oxford City AC 31:51
50 939 R Howells Luton Utd AC 37:55