Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 7: Long: 7978m 12-stage Road Relay Championships April 6, 2003
Fastest times on leg 7
Pos'n No. Name Team Time
1 730 M Norminton Herne Hill Harriers 24:49
2 745 K Stone Newham & Essex Beagles 'A' 24:50
3 711 W Cockerell Belgrave Harriers 'A' 25:03
4 707 N Miller Bedford & County AC 'A' 25:10
5 758 N Altmann Thames Hare & Hounds 'A' 25:10
6 701 N Anderson Aldershot Farnham & District AC 'A' 25:30
7 749 T Naylor Phoenix AC 'A' 25:35
8 734 I Cardy Kent AC 26:04
9 712 K Hegvold Belgrave Harriers 'B' 26:11
10 740 P Curran Medway & Maidstone AC 26:14
11 744 D Priest Nene Valley Harriers 26:15
12 763 D Hamblin Vale of Aylesbury AC 26:19
13 714 P Tucker Blackheath & Bromley Harriers 'A' 26:22
14 718 B Gibson City of Norwich AC 26:38
15 717 J Williams Chelmsford AC 26:41
16 757 S Paddock Swindon Harriers 26:43
17 731 J Pes Highgate Harriers 26:52
18 770 G Dell Woodstock Harriers 26:56
19 753 P Simons Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 26:57
20 764 G Bennett Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 27:05
21 751 D Fallon Reading AC 27:06
22 719 A Smalls Colchester Harriers 27:08
23 747 Jason Kelf Norfolk Gazelles AC 27:10
24 759 A Howse Thames Hare & Hounds 'B' 27:26
25 736 G Freer London Heathside AC 'A' 27:37
26 742 P Jones Milton Keynes AC 'A' 27:43
27 733 I Campbell Ilford AC 27:51
28 761 G Wiseman Thurrock AC 'A' 27:51
29 722 A Mellor Ealing Southall & Middlesex AC 27:54
30 720 S Loach Dulwich Runners 'A' 28:10
31 705 D Candy Barnet & District AC 28:25
32 726 S Hunt Harrow AC 'A' 28:26
33 752 A Smith Reigate Priory AC 28:29
34 735 A Inchley Leighton Buzzard AC 28:31
35 760 S Norris Thames Valley Harriers 28:33
36 732 T Grant Hillingdon AC 28:36
37 748 R Treadwell Oxford City AC 28:39
38 769 T McCarthy Woodford Green & Essex Ladies 28:42
39 755 A Martins South London Harriers 28:55
40 702 S Bone Aldershot Farnham & District AC 'B' 29:05
41 710 M Burgin Bedford Harriers 29:13
42 708 A Wray Bedford & County AC 'B' 29:24
43 703 T Harris Ampthill & Flitwick Flyers 29:34
44 743 B Johnson Milton Keynes AC 'B' 29:40
45 729 J Hutchison Headington Road Runners 29:43
46 723 A Baci Enfield & Haringey AC 29:44
47 765 A Henderson Wells City Harriers 'A' 30:20
48 767 R Temple Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 31:24
49 709 B Thompson Bedford & County AC 'C' 33:15
50 704 M Booty Arena 80 AC 35:00
51 746 D Darnell *Newham & Essex Beagles 'B' 35:05
52 739 J Coleman Luton Utd AC 36:21