Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 6: Short: 5506m  12-stage Road Relay Championships April 6, 2003
Fastest times on leg 6
Pos'n No. Name Team Time
1 657 A Fulford Swindon Harriers 16:46
2 611 J Blackledge Belgrave Harriers 'A' 16:46
3 655 H Hardy South London Harriers 16:52
4 601 S Ablitt Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:08
5 614 T Hawkey Blackheath & Bromley Harriers 'A' 17:23
6 645 A Mitchell Newham & Essex Beagles 'A' 17:24
7 630 M Afnighar Herne Hill Harriers 17:35
8 626 R Godden Harrow AC 'A' 17:35
9 623 N Gamester Enfield & Haringey AC 17:40
10 617 D Fewell Chelmsford AC 17:42
11 607 R Morley Bedford & County AC 'A' 17:48
12 642 E Alexander Milton Keynes AC 'A' 18:04
13 634 A Farqharson Kent AC 18:04
14 668 D Wardle Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 18:08
15 658 A Gaskell Thames Hare & Hounds 'A' 18:09
16 605 J Taylor Barnet & District AC 18:13
17 660 R Waters Thames Valley Harriers 18:14
18 646 A Mohammed *Newham & Essex Beagles 'B' 18:15
19 631 J Eltringham Highgate Harriers 18:23
20 640 D Jackson Medway & Maidstone AC 18:24
21 667 R Hughes Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 18:24
22 612 J Galley Belgrave Harriers 'B' 18:29
23 608 D Battersby Bedford & County AC 'B' 18:32
24 602 J Campbell Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:57
25 653 E Mayers Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 19:04
26 619 G Doel Colchester Harriers 19:04
27 651 J Harbor Reading AC 19:05
28 632 R Poulter Hillingdon AC 19:11
29 633 B Bester Ilford AC 19:16
30 665 D Culliford Wells City Harriers 'A' 19:25
31 647 K Youngs Norfolk Gazelles AC 19:25
32 661 N Bangs Thurrock AC 'A' 19:31
33 618 C Dungar City of Norwich AC 19:35
34 644 S Medhurst Nene Valley Harriers 19:37
35 603 A Bierton Ampthill & Flitwick Flyers 19:37
36 664 T Beackon Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 19:49
37 635 D Warburton Leighton Buzzard AC 19:59
38 643 A Stiles Milton Keynes AC 'B' 19:59
39 652 C Stone Reigate Priory AC 20:01
40 622 S Mann Ealing Southall & Middlesex AC 20:14
41 649 N Herron Phoenix AC 'A' 20:23
42 620 A Murray Dulwich Runners 'A' 20:24
43 636 S Williams London Heathside AC 'A' 20:28
44 648 D Hartwell Oxford City AC 20:34
45 670 H Warren Woodstock Harriers 20:35
46 609 D Gentle Bedford & County AC 'C' 20:48
47 659 A Irvine Thames Hare & Hounds 'B' 20:51
48 610 R Piron Bedford Harriers 21:04
49 669 D Barrett Woodford Green & Essex Ladies 21:33
50 663 P Fisher Vale of Aylesbury AC 21:38
51 629 G Hudson Headington Road Runners 22:06
52 639 S Keepence Luton Utd AC 22:51
53 604 N Wright Arena 80 AC 25:57