Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 3: Long: 7978m 12-stage Road Relay Championships April 6, 2003
Fastest time on leg 3
Pos'n No. Name Team Time
1 345 M Warmby Newham & Essex Beagles 'A' 23:52
2 311 P Freary Belgrave Harriers 'A' 24:34
3 326 D Leggate Harrow AC 'A' 24:49
4 353 T Crossland Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 24:53
5 360 C Smith Thames Valley Harriers 25:01
6 352 A Moses Reigate Priory AC 25:14
7 340 A Thomas Medway & Maidstone AC 25:16
8 332 D Dalmedo Hillingdon AC 25:21
9 301 D Udal Aldershot Farnham & District AC 'A' 25:24
10 330 M Boyle Herne Hill Harriers 25:32
11 331 N Martyn Highgate Harriers 25:35
12 322 A McGarva Ealing Southall & Middlesex AC 25:36
13 367 S Overall Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 25:43
14 339 R Palmer Luton Utd AC 25:54
15 307 J Lawler Bedford & County AC 'A' 25:55
16 357 J Scrag Swindon Harriers 25:56
17 364 T Grose Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 26:05
18 358 D Symons Thames Hare & Hounds 'A' 26:09
19 342 P Fisher Milton Keynes AC 'A' 26:25
20 302 R McCarthy Aldershot Farnham & District AC 'B' 26:25
21 320 R Watts Dulwich Runners 'A' 26:25
22 314 W Bolton Blackheath & Bromley Harriers 'A' 26:37
23 312 L Greatorex Belgrave Harriers 'B' 26:41
24 370 R Beaumont Woodstock Harriers 26:48
25 349 M Sorokin Phoenix AC 'A' 26:50
26 344 S Owen Nene Valley Harriers 26:51
27 319 C Lewin Colchester Harriers 26:54
28 365 T Bush Wells City Harriers 'A' 26:54
29 333 M Muir Ilford AC 26:56
30 336 P Lemmon London Heathside AC 'A' 26:58
31 317 A Huckson Chelmsford AC 27:02
32 334 H Dias Kent AC 27:04
33 363 P Tottle Vale of Aylesbury AC 27:06
34 318 C Hobson City of Norwich AC 27:08
35 348 R Grant Oxford City AC 27:15
36 369 K Murphy Woodford Green & Essex Ladies 27:18
37 351 T Munt Reading AC 27:22
38 308 S James Bedford & County AC 'B' 27:25
39 305 G Ramsey Barnet & District AC 27:28
40 310 K Willett Bedford Harriers 27:41
41 347 P Johnson Norfolk Gazelles AC 27:41
42 355 P Williams South London Harriers 28:07
43 329 D Gavaghan Headington Road Runners 28:08
44 359 M Jones Thames Hare & Hounds 'B' 28:21
45 361 S Williams Thurrock AC 'A' 28:33
46 315 P Calnan *Blackheath & Bromley Harriers 'B' 28:37
47 323 A Norman Enfield & Haringey AC 29:15
48 303 K Lewis Ampthill & Flitwick Flyers 29:36
49 304 M Gedin Arena 80 AC 29:50
50 343 L Turton Milton Keynes AC 'B' 30:08
51 335 D Hazeldine Leighton Buzzard AC 30:44
52 309 P Dancer Bedford & County AC 'C' 31:07
53 313 H Corbett *Belgrave Harriers 'C' 31:08
54 368 K Saunders Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 31:41
55 346 C Hellmers *Newham & Essex Beagles 'B' 32:39