Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 2: Short: 5506m  12-stage Road Relay Championships April 6, 2003
Team Positions after leg 2
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 211 R Ward Belgrave Harriers 'A' 16:25 0:41:15 6
2 245 P Grime Newham & Essex Beagles 'A' 17:03 0:41:18 -1
3 207 L Cadman Bedford & County AC 'A' 16:56 0:41:35 2
4 242 D Castle Milton Keynes AC 'A' 17:30 0:41:52 -2
5 240 S Clarke Medway & Maidstone AC 16:43 0:42:05 9
6 231 D Hall Highgate Harriers 18:04 0:42:30 -3
7 253 C Crawford Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 17:46 0:42:35 -1
8 265 A Baker Wells City Harriers 'A' 17:47 0:42:45 0
9 230 L McKevitt Herne Hill Harriers 17:37 0:42:49 2
10 201 K Quinn Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:43 0:42:56 2
11 260 D Clark Thames Valley Harriers 17:09 0:42:57 13
12 214 M Airey Blackheath & Bromley Harriers 'A' 17:44 0:42:58 1
13 246 J Corbett *Newham & Essex Beagles 'B' 17:38 0:43:24 10
14 257 M Harris Swindon Harriers 18:23 0:43:25 -4
15 234 M Barlow Kent AC 18:10 0:43:38 2
16 233 A Pearce Ilford AC 18:01 0:43:43 6
17 226 M McIntosh Harrow AC 'A' 18:02 0:43:51 8
18 267 M Whiting Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 18:30 0:44:01 2
19 251 A Bell Reading AC 18:35 0:44:01 -3
20 239 K McLellan Luton Utd AC 19:28 0:44:03 -16
21 258 F Dudbridge Thames Hare & Hounds 'A' 18:32 0:44:03 -2
22 247 P Sandford Norfolk Gazelles AC 18:52 0:44:16 -7
23 208 S Ames Bedford & County AC 'B' 17:38 0:44:26 12
24 244 I Aunger Nene Valley Harriers 19:06 0:44:36 -6
25 232 J Shipley Hillingdon AC 19:11 0:44:44 -4
26 269 H Wyber Woodford Green & Essex Ladies 18:48 0:44:51 1
27 205 C Michael Barnet & District AC 18:38 0:44:51 2
28 202 J Smith Aldershot Farnham & District AC 'B' 17:59 0:44:55 9
29 248 N Russell Oxford City AC 19:56 0:44:55 -20
30 249 R O'Neill Phoenix AC 'A' 17:58 0:44:58 8
31 235 R Elmore Leighton Buzzard AC 17:46 0:45:13 10
32 218 J O'Neill City of Norwich AC 18:39 0:45:29 4
33 229 C Pettmar Headington Road Runners 19:07 0:45:30 -2
34 222 R Jones Ealing Southall & Middlesex AC 19:21 0:45:31 -6
35 219 D Wright Colchester Harriers 18:56 0:45:36 -2
36 255 B Attwell South London Harriers 18:40 0:45:41 3
37 212 B Barton Belgrave Harriers 'B' 18:36 0:45:52 3
38 263 M Summerfield Vale of Aylesbury AC 19:40 0:45:57 -8
39 270 N Baimbridge Woodstock Harriers 18:08 0:46:08 6
40 217 A Owen Chelmsford AC 20:18 0:46:15 -14
41 220 S Williams Dulwich Runners 'A' 20:00 0:46:29 -9
42 236 J Gallert London Heathside AC 'A' 18:59 0:46:45 2
43 210 S Wahlstrom Bedford Harriers 20:10 0:46:54 -9
44 264 T Macdowell Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 19:49 0:47:20 -2
45 261 J Briggs Thurrock AC 'A' 19:44 0:47:22 -2
46 223 D St. Clair Enfield & Haringey AC 18:44 0:48:16 4
47 203 M Smith Ampthill & Flitwick Flyers 20:39 0:49:06 -1
48 209 A Blair Bedford & County AC 'C' 19:57 0:49:10 0
49 243 D Brumby Milton Keynes AC 'B' 19:58 0:49:22 0
50 204 C Hannant Arena 80 AC 20:41 0:49:44 -3
51 215 C Hogg *Blackheath & Bromley Harriers 'B' 19:41 0:50:29 3
52 259 D Pescod Thames Hare & Hounds 'B' 20:31 0:50:51 1
53 252 T Dew Reigate Priory AC 21:00 0:51:06 -2
54 268 M Hill Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 20:40 0:52:09 1
55 213 Don Anderson *Belgrave Harriers 'C' 22:29 0:52:37 -3