Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 2: Short: 5506m  12-stage Road Relay Championships April 6, 2003
Fastest times on leg 2
Pos'n No. Name Team Time
1 211 R Ward Belgrave Harriers 'A' 16:25
2 240 S Clarke Medway & Maidstone AC 16:43
3 207 L Cadman Bedford & County AC 'A' 16:56
4 245 P Grime Newham & Essex Beagles 'A' 17:03
5 260 D Clark Thames Valley Harriers 17:09
6 242 D Castle Milton Keynes AC 'A' 17:30
7 230 L McKevitt Herne Hill Harriers 17:37
8 246 J Corbett *Newham & Essex Beagles 'B' 17:38
9 208 S Ames Bedford & County AC 'B' 17:38
10 201 K Quinn Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:43
11 214 M Airey Blackheath & Bromley Harriers 'A' 17:44
12 253 C Crawford Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 17:46
13 235 R Elmore Leighton Buzzard AC 17:46
14 265 A Baker Wells City Harriers 'A' 17:47
15 249 R O'Neill Phoenix AC 'A' 17:58
16 202 J Smith Aldershot Farnham & District AC 'B' 17:59
17 233 A Pearce Ilford AC 18:01
18 226 M McIntosh Harrow AC 'A' 18:02
19 231 D Hall Highgate Harriers 18:04
20 270 N Baimbridge Woodstock Harriers 18:08
21 234 M Barlow Kent AC 18:10
22 257 M Harris Swindon Harriers 18:23
23 267 M Whiting Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 18:30
24 258 F Dudbridge Thames Hare & Hounds 'A' 18:32
25 251 A Bell Reading AC 18:35
26 212 B Barton Belgrave Harriers 'B' 18:36
27 205 C Michael Barnet & District AC 18:38
28 218 J O'Neill City of Norwich AC 18:39
29 255 B Attwell South London Harriers 18:40
30 223 D St. Clair Enfield & Haringey AC 18:44
31 269 H Wyber Woodford Green & Essex Ladies 18:48
32 247 P Sandford Norfolk Gazelles AC 18:52
33 219 D Wright Colchester Harriers 18:56
34 236 J Gallert London Heathside AC 'A' 18:59
35 244 I Aunger Nene Valley Harriers 19:06
36 229 C Pettmar Headington Road Runners 19:07
37 232 J Shipley Hillingdon AC 19:11
38 222 R Jones Ealing Southall & Middlesex AC 19:21
39 239 K McLellan Luton Utd AC 19:28
40 263 M Summerfield Vale of Aylesbury AC 19:40
41 215 C Hogg *Blackheath & Bromley Harriers 'B' 19:41
42 261 J Briggs Thurrock AC 'A' 19:44
43 264 T Macdowell Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 19:49
44 248 N Russell Oxford City AC 19:56
45 209 A Blair Bedford & County AC 'C' 19:57
46 243 D Brumby Milton Keynes AC 'B' 19:58
47 220 S Williams Dulwich Runners 'A' 20:00
48 210 S Wahlstrom Bedford Harriers 20:10
49 217 A Owen Chelmsford AC 20:18
50 259 D Pescod Thames Hare & Hounds 'B' 20:31
51 203 M Smith Ampthill & Flitwick Flyers 20:39
52 268 M Hill Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 20:40
53 204 C Hannant Arena 80 AC 20:41
54 252 T Dew Reigate Priory AC 21:00
55 213 Don Anderson *Belgrave Harriers 'C' 22:29