Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 12: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships April 6, 2003
Team Positions after leg 12
Pos'n No. Name Team Time
1 1211 S Sharp Belgrave Harriers 'A' 16:00
2 1245 P Larkins Newham & Essex Beagles 'A' 17:26
3 1258 A Lynch Thames Hare & Hounds 'A' 17:26
4 1240 N Renault Medway & Maidstone AC 17:36
5 1214 J Bradley Blackheath & Bromley Harriers 'A' 18:00
6 1230 S Coombes Herne Hill Harriers 18:02
7 1218 D Beier City of Norwich AC 18:03
8 1201 D Acheson Aldershot Farnham & District AC 'A' 18:05
9 1207 P Sibbett Bedford & County AC 'A' 18:09
10 1267 T Waumsley Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 18:12
11 1219 P West Colchester Harriers 18:23
12 1231 A Evans Highgate Harriers 18:25
13 1255 F Bell South London Harriers 18:33
14 1261 J Briggs Thurrock AC 'A' 18:36
15 1205 D Wilcock Barnet & District AC 18:49
16 1242 A Cox Milton Keynes AC 'A' 19:01
17 1269 B Wotton Woodford Green & Essex Ladies 19:07
18 1212 J Browne Belgrave Harriers 'B' 19:09
19 1232 A Miles Hillingdon AC 19:12
20 1257 T Osman Swindon Harriers 19:14
21 1244 M Wilson Nene Valley Harriers 19:27
22 1260 R Hughes Thames Valley Harriers 19:31
23 1233 M Clarke Ilford AC 19:33
24 1229 J Griffiths Headington Road Runners 19:40
25 1247 P Cooper Norfolk Gazelles AC 19:42
26 1249 R Pittam Phoenix AC 'A' 19:46
27 1265 P Darton Wells City Harriers 'A' 19:50
28 1226 J Bignall Harrow AC 'A' 19:59
29 1236 K Kemp London Heathside AC 'A' 20:03
30 1248 D Parsons Oxford City AC 20:03
31 1270 M Townsend Woodstock Harriers 20:04
32 1263 H Evans Vale of Aylesbury AC 20:07
33 1234 M Byrne Kent AC 20:11
34 1202 R Hudson Aldershot Farnham & District AC 'B' 20:13
35 1259 N Smith Thames Hare & Hounds 'B' 20:14
36 1220 M Morley Dulwich Runners 'A' 20:33
37 1223 P Stiles Enfield & Haringey AC 20:52
38 1251 S Reed Reading AC 20:53
39 1235 M Philips Leighton Buzzard AC 20:53
40 1208 J Roots Bedford & County AC 'B' 20:56
41 1264 T Mitchell-Smith Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 20:57
42 1243 M McPheat Milton Keynes AC 'B' 21:00
43 1210 G Horne Bedford Harriers 21:08
44 1222 D Dohoney Ealing Southall & Middlesex AC 21:43
45 1252 M Woodman Reigate Priory AC 21:53
46 1239 P Benedickter Luton Utd AC 22:08
47 1217 J Hunton Chelmsford AC 22:19
48 1203 S Smith Ampthill & Flitwick Flyers 23:35