Nike South of England Men's Change Milton Keynes
Leg 10: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships April 6, 2003
Team Positions after leg 10
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 1011 S Kennefick Belgrave Harriers 'A' 17:42 3:26:38 0
2 1045 M Kearns Newham & Essex Beagles 'A' 17:30 3:30:04 0
3 1007 T Cook Bedford & County AC 'A' 17:34 3:33:10 0
4 1001 D McCarthy Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:52 3:35:20 0
5 1014 C Daniel Blackheath & Bromley Harriers 'A' 19:34 3:38:10 0
6 1031 D Burbridge Highgate Harriers 17:38 3:38:43 3
7 1030 B O'Leary Herne Hill Harriers 18:48 3:38:44 -1
8 1040 M Norman Medway & Maidstone AC 18:32 3:39:16 0
9 1060 K Bouchamia Thames Valley Harriers 17:23 3:39:38 2
10 1058 M Lynas Thames Hare & Hounds 'A' 18:14 3:40:56 2
11 1057 J Daniels Swindon Harriers 19:29 3:41:40 -1
12 1042 J Docherty Milton Keynes AC 'A' 18:49 3:42:00 1
13 1034 S Scott Kent AC 19:42 3:46:10 1
14 1026 D Simon Harrow AC 'A' 18:24 3:47:20 2
15 1044 L Clements Nene Valley Harriers 19:09 3:47:45 0
16 1067 S Stone Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 18:37 3:48:10 3
17 1019 S Ketteridge Colchester Harriers 19:15 3:48:13 0
18 1017 B Thorpe Chelmsford AC 19:10 3:48:44 2
19 1065 D Stanfield Wells City Harriers 'A' 19:35 3:48:56 -1
20 1070 B Vaughan Woodstock Harriers 18:22 3:49:54 6
21 1018 I Murray City of Norwich AC 18:34 3:50:04 3
22 1032 S Dokic Hillingdon AC 19:54 3:50:12 -1
23 1012 C Dickinson Belgrave Harriers 'B' 18:48 3:50:20 2
24 1049 M Davidson Phoenix AC 'A' 20:02 3:50:22 -2
25 1051 R Disney Reading AC 19:35 3:50:22 -2
26 1005 M Stapleton Barnet & District AC 19:03 3:50:53 1
27 1055 J Quintance South London Harriers 19:35 3:52:19 1
28 1008 G Reynolds Bedford & County AC 'B' 19:53 3:53:02 1
29 1033 M Layzell Ilford AC 19:47 3:53:59 3
30 1022 J Falvey Ealing Southall & Middlesex AC 18:49 3:54:22 3
31 1002 R Yeomans Aldershot Farnham & District AC 'B' 20:25 3:54:33 0
32 1047 L Hill Norfolk Gazelles AC 21:22 3:55:30 -2
33 1036 J Flahive London Heathside AC 'A' 18:31 3:55:38 5
34 1064 G Faulds Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 20:07 3:55:58 0
35 1061 R Morris Thurrock AC 'A' 20:38 3:56:40 0
36 1069 P Stockings Woodford Green & Essex Ladies 20:04 3:56:54 0
37 1020 J Godber Dulwich Runners 'A' 20:53 3:57:59 0
38 1063 S Rooney Vale of Aylesbury AC 20:27 3:58:23 1
39 1023 K Lehane Enfield & Haringey AC 19:52 4:00:41 1
40 1048 P Grimsdale Oxford City AC 19:46 4:01:55 2
41 1029 L Hurman Headington Road Runners 20:11 4:02:01 0
42 1035 Tim Inchley Leighton Buzzard AC 20:38 4:03:58 1
43 1010 J Shearer Bedford Harriers 20:05 4:05:46 1
44 1052 J Bell Reigate Priory AC 20:08 4:06:27 1
45 1043 S Sullivan Milton Keynes AC 'B' 19:29 4:07:28 1
46 1059 C Lightbody Thames Hare & Hounds 'B' 20:25 4:10:30 2
47 1003 K Millington Ampthill & Flitwick Flyers 22:04 4:11:39 0
48 1039 P Jacob Luton Utd AC 27:48 4:29:50 1