Nike South of England Men's Milton Keynes
Leg 10: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships April 6, 2003
Fastest times on leg 10
Pos'n No. Name Team Time
1 1060 K Bouchamia Thames Valley Harriers 17:23
2 1045 M Kearns Newham & Essex Beagles 'A' 17:30
3 1007 T Cook Bedford & County AC 'A' 17:34
4 1031 D Burbridge Highgate Harriers 17:38
5 1011 S Kennefick Belgrave Harriers 'A' 17:42
6 1001 D McCarthy Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:52
7 1058 M Lynas Thames Hare & Hounds 'A' 18:14
8 1070 B Vaughan Woodstock Harriers 18:22
9 1026 D Simon Harrow AC 'A' 18:24
10 1036 J Flahive London Heathside AC 'A' 18:31
11 1040 M Norman Medway & Maidstone AC 18:32
12 1018 I Murray City of Norwich AC 18:34
13 1067 S Stone Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 18:37
14 1030 B O'Leary Herne Hill Harriers 18:48
15 1012 C Dickinson Belgrave Harriers 'B' 18:48
16 1042 J Docherty Milton Keynes AC 'A' 18:49
17 1022 J Falvey Ealing Southall & Middlesex AC 18:49
18 1005 M Stapleton Barnet & District AC 19:03
19 1044 L Clements Nene Valley Harriers 19:09
20 1017 B Thorpe Chelmsford AC 19:10
21 1019 S Ketteridge Colchester Harriers 19:15
22 1043 S Sullivan Milton Keynes AC 'B' 19:29
23 1057 J Daniels Swindon Harriers 19:29
24 1014 C Daniel Blackheath & Bromley Harriers 'A' 19:34
25 1051 R Disney Reading AC 19:35
26 1065 D Stanfield Wells City Harriers 'A' 19:35
27 1055 J Quintance South London Harriers 19:35
28 1034 S Scott Kent AC 19:42
29 1048 P Grimsdale Oxford City AC 19:46
30 1033 M Layzell Ilford AC 19:47
31 1023 K Lehane Enfield & Haringey AC 19:52
32 1008 G Reynolds Bedford & County AC 'B' 19:53
33 1032 S Dokic Hillingdon AC 19:54
34 1049 M Davidson Phoenix AC 'A' 20:02
35 1069 P Stockings Woodford Green & Essex Ladies 20:04
36 1010 J Shearer Bedford Harriers 20:05
37 1064 G Faulds Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 20:07
38 1052 J Bell Reigate Priory AC 20:08
39 1029 L Hurman Headington Road Runners 20:11
40 1059 C Lightbody Thames Hare & Hounds 'B' 20:25
41 1002 R Yeomans Aldershot Farnham & District AC 'B' 20:25
42 1063 S Rooney Vale of Aylesbury AC 20:27
43 1035 Tim Inchley Leighton Buzzard AC 20:38
44 1061 R Morris Thurrock AC 'A' 20:38
45 1020 J Godber Dulwich Runners 'A' 20:53
46 1047 L Hill Norfolk Gazelles AC 21:22
47 1003 K Millington Ampthill & Flitwick Flyers 22:04
48 1039 P Jacob Luton Utd AC 27:48