Nike SEAA Relays - The Open University, Milton Keynes - 7 April 2002

Men's 12-stage - Leg 4 Individuals
Pos'n No. Name Team Time
1 406 M Janes Bedford & County AC "A" 17:03
2 413 A Draper Blackheath Harriers, Bromley "A" 17:28
3 409 K Quinn Belgrave Harriers "A" 17:31
4 456 T Beer Thames Hare & Hounds "A" 17:35
5 469 B Woodd Herne Hill Harriers 17:40
6 444 N Davy City of Norwich AC 17:44
7 429 N Coe Highgate Harriers 17:54
8 455 N Montague Swindon Harriers 17:57
9 454 N Sainsbury Southampton Running Club 18:06
10 401 D McCarthy Aldershot, Farnham & District AC "A" 18:13
11 446 K Hoyte Phoenix AC "A" 18:13
12 425 A Jama Harrow AC "A" 18:14
13 431 M Healy Kent AC "A" 18:20
14 417 S Fergoni Chelmsford AC 18:20
15 422 D Boyce Ealing, Southall & Middlesex AC 18:21
16 418 Dominic King Colchester Harriers AC 18:23
17 464 S Stone Windsor, Slough, Eton & Hounslow AC "A" 18:26
18 427 A Dean Havant AC "A" 18:28
19 457 A Kennis Thames Hare & Hounds "B" 18:28
20 410 L Greatorex Belgrave Harriers "B" 18:29
21 451 C Barley Shaftesbury Barnet Harriers "A" 18:33
22 436 R Owen London Irish AC "A" 18:35
23 468 R Linnell Woodstock Harriers 18:36
24 440 O Mytton Milton Keynes AC "A" 18:41
25 423 L Salter Exeter Harriers 18:42
26 442 M Balls Nene Valley Harriers 18:42
27 458 B Robbins Thames Valley Harriers 18:58
28 459 M Bumstead Thurrock Harriers "A" 19:03
29 407 I Craig Bedford & County AC "B" 19:03
30 461 G Bagnall Victoria Park Harriers with Tower Hamlets AC 19:09
31 430 P Leppard Hillingdon AC 19:13
32 443 D Lennon Newham & Essex Beagles 19:18
33 438 N Beasley Luton United AC 19:28
34 403 T Rooney Vale of Aylesbury AC 19:32
35 420 J Neighbour Dulwich Runners "A" 19:40
36 447 P Hampshire Phoenix AC "B" 19:47
37 426 P Norris Harrow AC "B" 19:49
38 466 S Parker Woodford Green with Essex Ladies "A" 19:51
39 404 P Vincent Banbury Harriers 19:52
40 441 M McPheat Milton Keynes AC "B" 19:57
41 433 Tim Inchley Leighton Buzzard AC 19:58
42 445 A Moreton Oxford City AC 20:00
43 462 G Manning Wells City Harriers "A" 20:07
44 405 M Earthy Barnet & District AC 20:10
45 453 A Martins South London Harriers 20:27
46 424 P Cherry Fairlands Valley Spartans 20:43
47 402 A Cheyne Aldershot, Farnham & District AC "B" 20:47
48 421 D Owen *Dulwich Runners "B" 20:48
49 460 M Staines Thurrock Harriers "B" 21:11
50 408 N Klabe Bedford Harriers 22:27
51 434 P Crockford London Heathside "A" 22:35
52 449 P Guscott Poole Runners 27:00


Last Updated on 07/04/02
By Mick Bromilow